Advent Bécsben 1éj

2 napos buszos utazás adventkor Bécsbe

Adventi kirándulásunk során Bécs páratlanul szép adventi vásárát tekinthetjük meg. Láthatjuk, milyen elegáns város Bécs. Részt vehetünk a hamisíthatatlan adventi forgatagban.
Ön már járt itt? Mondja el véleményét!

Részvételi díj tartalmazza

utazást autóbusszal, 1 éjszaka szállást, reggelit, idegenvezetést.

Részvételi díj nem tartalmazza

kötelező útlemondási biztosítást, betegség-, baleset-, poggyászbiztosítást, belépőjegyeket.

Hossz: 
2 nap

Szállás

1 éjszaka szállás a Hotel Lenas Donau 3*-os hotelben.

Program: 

1. nap:
Kora reggeli indulás Szegedről. (További felszállási lehetőségek: Kistelek, Kiskunfélegyháza, Kecskemét, Budapest Népliget) Folyamatos utazás Kittsee-be, a Hauswirth Csokoládégyárba (kóstoló és kedvezményes vásárlási lehetőség). Tovább utazás Bécs belvárosába, ahol a belváros nevezetességeit nézzük meg idegenvezetőnk kalauzolásával. Este részvétel az adventi koncerten a Mozarthausban, vagy szabadidő az adventi vásárban. (Szállás a Hotel Lenas Donau 3*-os hotelben)

2. nap:
Reggeli után a Schönbrunni kastély megtekintése, majd látogatás az  óbecsei Schnapsmuseum-ban (Kóstoló). Ezután elfogyaszthatunk egy tradicionális osztrák ebédet a Mágó Étteremben.  Délután szabadidő a Christkindlmarkt-ban.Hazaindulás a késő délutáni órákban, várható érkezés Szegedre éjfél előtt.
 

Ez az ajánlatunk jelenleg nem elérhető.
Kérjük, válasszon az elérhetőek közül az alábbi gombokkal!

Kapcsolódó cikkek

» Bécs este - Kovács Attila, 2013. október. 14
» Az első hó Karintiában - Kovács Attila, 2022. május. 26
» Túra a Dürre Wandon - Ürögi Beáta, 2014. január. 17
» Wasserloch szurdok, Ausztria - Kovács Attila, 2013. október. 24
» Felhőszakadás után sárlavina öntötte el az UNESCO világörökségi várost, Hallstattot - Etédi Alexa, 2013. június. 26
» Ötzi fejét hatalmas ütés érte - Etédi Alexa, 2013. június. 11
» A Venediger megmászása képekben - Kovács Attila, 2013. február. 13
» Hótalpas túra a Raxon - képek - Kovács Attila, 2012. november. 27

Ez az ajánlat utazási csomagként értékesíthető.

Fakultatív programok

Schönbrunni-kastély : 13,5 €/fő, gyerek: 9,5 €,
Ebéd a Mágó Étteremben: 12,5 €/fő, gyerek: 9 €,
Schnapsmuseum : 3,5 €/ fő
ingyenes Adventi koncert: szervezés alatt

Ár & Jelentkezés
Részvételi díj tartalmazza: 

utazást autóbusszal, 1 éjszaka szállást, reggelit, idegenvezetést.

Részvételi díj nem tartalmazza: 

kötelező útlemondási biztosítást, betegség-, baleset-, poggyászbiztosítást, belépőjegyeket.

Előleg: 

A részvételi díj 40%-a, mely a foglaláskor fizetendő. Indulástól számított 30 napon belüi foglalás esetén már a teljes összeg fizetendő.

Hátralék: 

A részvételi díj 60%-a, mely indulás előtt 30 nappal fizetendő.

Kiutazási forma: 
busz
Egyéb részletek
Kiutazás: 

Utazás autóbusszal. Kora reggeli indulás Szegedről.

Felszállási lehetőségek: Kistelek, Kiskunfélegyháza, Kecskemét, Budapest - Népliget.
 

Étkezés: 

A részvételi díj reggelis ellátást foglal magába.

Vízum: 
Magyar állampolgárok érvényes, új típusú személyi igazolvánnyal vagy érvényes útlevéllel utazhatnak.
Biztosítás: 
Az út teljes időtartamát lefedő biztosítás megkötése ajánlott. Irodánkban van lehetőség kedvezményes baleset, betegség poggyászbiztosítás megkötésére.
Egészségügyi tudnivalók: 
Ajánlott gyógyszerek: láz- és fájdalomcsillapító, görcsoldó, hasmenés elleni szer, ragtapasz. Az idegenvezető kizárólag elsősegély nyújtásában tud segíteni, gyógyszereket nem áll módjában biztosítani a résztvevők számára.
Feliratkozás kategória értesítésreBezár

Iratkozz fel kategória értesítő listánkra és értesülj az általad választott kategória legújabb indulásairól, akcióiról!

Segíthetünk?Bezár
Kérjen ajánlatot!
Megkeressük Önnek a legjobb árat.
Kollégáink segítenek munkaidőben.
+36 1 5013490
Küldjön magának emlékeztetőt
e-mailben!