Németh Csaba az Ultra-Trail du Mont-Blanc terepfutóversenyen!

Mikor először találkoztam Németh Csabával, megdöbbentett, milyen szerény és kedves srác a hősként ünnepelt futó. Ebben az évben lett negyedik a Ultra Trail du Mont Blancon, a világ egyik leghíresebb és legkeményebb magashegyi futóversenyén. Az emberfeletti teljesítményt kínáló futamra 4 távon lehet nevezni, Csaba a 166 kilométeres, 9500 méteres szintemelkedéssel "kecsegtető" versenyen indult el tizenkét magyar versenyző társaságában akik közül még hárman fejezték be a versenyt: Lórántfi Csaba (613.), Juhász Balázs (554) Polgár Pál (133) .(forrás: fussatokbolondok.blog.hu)

Eredmények itt...

The North Face® Ultra-Trail du Mont-Blanc® by UltraTrailMontBlanc

Csaba hihetetlen kitartással és szerénységgel áll a hegyi futáshoz, személyisége igazi követendő példaként áll a sportolók, de akár az átlagemberek előtt is. Az idei versenyen hatalmas küzdelem után, a negyedik helyen ért célba, de volt már második helyezett is. Sokkal több figyelmet és elismerést érdemelne ez a különleges ember, aki valódi eredményekkel kápráztatja el a nagyvilágot.